11 - Síla/Chtíč - XI

Odvaha, Přijetí a ovládnutí stinných míst v nás, Síla, Vášeň"V záležitostech budoucích" 

 Nenechejte se pohltit svými stíny a emočními výlevy, ale uchopte je vědomě a využijte jejich energii tvořivě, pro vyšší účel. Síla vypovídá o uvědomění si svých stinných stránek, jejichž přijetím a vědomým zacházením s nimi se stáváte silnějšími.

Karta Síly Vám sděluje, že jste připraveni čelit výzvám a zůstat pevní a věrní sobě. Je nutná odvaha, odhodlání a trpělivost, rozhodně nenechávejte obavy z konfliktů, aby Vám bránili v jednání. Měli byste ukázat, jak důležité to pro Vás je.

Nečinnost a přehnané přemýšlení Vás může vyčerpat více než samotná konfrontace. Obracejte se ke své vnitřní moudrosti, aby Vás vedla, jak a kde je třeba jednat a Vy jste dostali situaci pod kontrolu. Vyplatí se nadhled a vnímavost namísto boje či tvrdé síly.

 

"Rada Síly co dělat, jakou činností naplnit Váš den"

Zeptejte se dnes sami sebe jak můžete do svých dnů přidat více vášně, radosti a chuti do života?

Věnujte se činnosti, která Vás dokáže povzbudit tak, že cítíte, jak Vám v žilách pulzuje život a Vy máte chuť i sílu měnit nápady a plány ve skutečnost.


Další výklad on-line zdarma

Vydejme se společně s obrazy Tarotu i dalších karet na cestu do hlubin Vaší duše..

výklad je možný e-mailem, po telefomu, on-line, osobně
Výklady a Články

Čtení z obrazů Tarotu

Vývoj, posun, urychlení změn v našich nejhlubších vnitřních strukturách, v našem nitru. Navození řádu, rovnováhy a jednoduchosti. Dokončení určitého…

Celý článek
Tarot

Čtení z obrazů Tarotu

Světlo v každém člověku – Světlo v každé bytosti. Odkládání přežitého. Pravdivost, autenticita. Nové začátky. Duchovní oheň, který osvětluje…

Celý článek

Čtení z obrazů Tarotu

Odevzdání se transformující síle lásky. Návrat do srdce, přání srdce, city a zvládání emocí. Hluboká proměna. Mužský…

Celý článek

Telefon

+420 607 772 224

E-mail

info@martinamaat.cz

Facebook

Život v barvách snů