15 - Ďábel - XV

Materialismus, Pokušení, Jasný vhled, Sexualita\"V záležitostech budoucích\" 

Ďábel Vám radí, že i přes pokušení zůstat, přes pokušení podlehnout, byste měli odejít tím nejlepším možným způsobem.

Člověk často vidí to, co se naučil vidět, ale pokládat věci za takové, jaké se na povrchu zdají, může být velmi klamné. Ďábel vede k uvědomění, že naše sféra vnímání je omezená a je nutná a potřebná změna pohledu ať už na situaci, lidi, věci, vztahy. Nahlédněte hlouběji, nesklouzávejte po povrchu.

Je třeba vymanit se ze závislostí, manipulace, materialistického zaměření a propletenců, abyste se mohli vydat cestou svobodného rozhodnutí srdce.

\"Rada Ďábla co dělat, jakou činností naplnit Váš den\"

Ďábel Vás upozorňuje, abyste si dnes dali pozor, abyste nepřekročili meze a nepodlehli pokušení nebo se nesnažili zneužít svého vlivu.

Zeptejte se sami sebe, co Vás vede k tomu, že děláte věci, které vlastně dělat nechcete?Vydejme se společně s obrazy Tarotu i dalších karet na cestu do hlubin Vaší duše..

výklad je možný e-mailem, po telefonu, on-line
Přeji vám radost a štěstí v novém roce 2024. Tento rok je osmičkový - bude o nalezení…
V srpnu nastávají hned dva úplňky s velice intenzivním působením. Energie prvního srpnového úplňku je uzdravující, podporuje obnovu vitality,…
Novoluní nabízí nečekané nové možnosti, umožňuje začít jinak. Podporuje učinit příznivé změny, vyřešit dlouhotrvající problémy, propustit, co…

Telefon

+420 607 772 224

E-mail

info@martinamaat.cz

Facebook

Život v barvách snů