16 - Věž - XVI

Rozpad, Nečekaná změna, Průlom"V záležitostech budoucích" 

 Věž symbolizuje náhlou změnu, může jít o nesplněná očekávání, o zhroucení ideálu, snu, kariéry nebo i vztahu.  Jde o rozpad starých struktur, které jsou již přežité a zastaralé nebo byly iluzí.

Tato změna je nevyhnutelná a dalo by se říci, že se děje zcela mimo Vaši kontrolu působením "vyšší moci". Čím více byste se změně bránili, může se stát situace náročnější.

Když změna přijde zaměřte se na přijetí této změny a též na přijetí velice zásadního posunu ve vašem vědomí i životě.  Dopad Věže bývá často nenadálý i dramatický, ale zanedlouho budete přesně vědět, na čem jste. Přestože pozitiva zatím nemusí být vidět, důvěřujte procesu, tento rozpad, tato změna je pro vás zcela jistě přínosem.

"Rada Věže co dělat, jakou činností naplnit Váš den"

Plány a záležitosti nemusí vycházet dle vašich představ.

Věž Vám radí, abyste pro dnešek zkusili reagovat jinak, než jste zvyklí. I když to kolem Vás může bouřit a vaše plány nemusí vyjít, nechejte všemu volný průchod a zaměřte se spíše na to, co dobrého vám to přináší.Vydejme se společně s obrazy Tarotu i dalších karet na cestu do hlubin Vaší duše..

výklad je možný e-mailem, po telefonu, on-line, osobně
.. světlo přichází, příroda je plná síly a probouzí se do jarní krásy .. .. Harmonické vyvážení…
Celý článek
Jsme si již vědomi a přijali jsme svou sílu tvůrce vlastní reality? Zvědomili jsme si a přijali…
Celý článek
Zimní Slunovrat 21.12.2020, první zimní den a ..nejdelší, nejhlubší, nejtemnější noc roku.. Příroda se ponořila do zimního…
Celý článek

Telefon

+420 607 772 224

E-mail

info@martinamaat.cz

Facebook

Život v barvách snů