20 - Aeon - XX

Zázračné řešení\"V záležitostech budoucích\" 

Na obzoru jsou velké změny a příležitosti, než si ovšem bude možné zvolit směr, je nutné rozřešit otázky z minulosti. 

Aeon nás upomíná, abychom nahlédli na svoji minulost, posoudili, zvážili své činy a přehodnotili své prožitky, z některých se poučili, pochopili a vše co bylo přijali, abychom se mohli posunout dál. 

Aeon také vypovídá o duchovním probuzení a naznačuje objevování, odkrývání a používání potenciálu, který máme a který jsme doposud jen tušili.

Záležitosti se změní k lepšímu, jako zázrakem se naleznou, či ukážou řešení nebo naleznete něco, někoho, o čem, o kom, jste se domnívali, že je dávno ztraceno. 

\"Rada karty Aeon co dělat, jakou činností naplnit Váš den\"

Všímejte si zázraků kolem sebe, i těch které často považujete za samozřejmost. Uvědomujte si, že už to že dýcháte, je zázrak. 

Začtěte se dnes do pohádky, kde vždycky všechno dopadne dobře anebo dobře. (: A radujte se, že nový den přináší spoustu krásných nových prožitků, příležitostí a zkušeností. Vydejme se společně s obrazy Tarotu i dalších karet na cestu do hlubin Vaší duše..

výklad je možný e-mailem, po telefonu, on-line, osobně
Výklady a Články

Přeji vám radost a štěstí v novém roce 2024. Tento rok je osmičkový - bude o nalezení…
V srpnu nastávají hned dva úplňky s velice intenzivním působením. Energie prvního srpnového úplňku je uzdravující, podporuje obnovu vitality,…
Novoluní nabízí nečekané nové možnosti, umožňuje začít jinak. Podporuje učinit příznivé změny, vyřešit dlouhotrvající problémy, propustit, co…

Telefon

+420 607 772 224

E-mail

info@martinamaat.cz

Facebook

Život v barvách snů