5 - Velekněz - V

Vnitřní moudrost, vnitřní vedení, důvěra, otevřenost, pochopení souvislostí, hlubší/vyšší zákonitosti."V záležitostech budoucích" 

Velekněz říká, že brzy pochopíte smysl toho, co se vám děje. Buďte spravedlivě bezstarostní.

Velekněz vás vede do vašeho nitra, radí vám, abyste se nezaměřovali pouze na vše obecně známé, ale abyste objevovali tajemství ukrytá v hlubinách vašeho nitra. Tam leží odpovědi, tam leží klíče k pochopení souvislostí, k pochopení dějů a situací, kterými si právě procházíte.

Nenechte se svézt na nesprávnou cestu nekompetentním či sebestředným člověkem nebo svým vlastním egem. Nalaďte se více na své nitro, na své svědomí, svou vnitřní moudrost, své vnitřní světlo (každý ho máme) a věřte, že naleznete správný směr, správné řešení, správné východisko.

Zvažte a definujte své hodnoty. Zůstaňte věrni sami sobě. Je lepší hledat vlastní cestu, než se podřizovat něčemu, nebo někomu, co Vám nevyhovuje, co Vám není vlastní.

 

"Rada Velekněze co dělat, jakou činností naplnit Váš den"

Přečtěte si nějakou duchovní knihu. Meditujte. Dopřejte si čas a prostor na věci, činnosti, které podporují vaší důvěru v moudrý hlas uvnitř Vás a dokonalý proud života.


Další výklad on-line zdarma

Vydejme se společně s obrazy Tarotu i dalších karet na cestu do hlubin Vaší duše..


Výklady a Články

Čtení z obrazů Tarotu

Vývoj, posun, urychlení změn v našich nejhlubších vnitřních strukturách, v našem nitru. Navození řádu, rovnováhy a jednoduchosti. Dokončení určitého…

Celý článek
Tarot

Čtení z obrazů Tarotu

Světlo v každém člověku – Světlo v každé bytosti. Odkládání přežitého. Pravdivost, autenticita. Nové začátky. Duchovní oheň, který osvětluje…

Celý článek

Čtení z obrazů Tarotu

Odevzdání se transformující síle lásky. Návrat do srdce, přání srdce, city a zvládání emocí. Hluboká proměna. Mužský…

Celý článek

Telefon

+420 607 772 224

E-mail

info@martinamaat.cz

Facebook

Život v barvách snů