Černooká Zuzana – Květinová Karta 17.9.2019

Spojte se dnes s prastarou, život nesoucí, život podporující energií, milující a milované matky Země.

Představte si, jak z vašich chodidel vyrůstají kořeny a pronikají hluboko, hluboko až do nitra Země, odkud přivádějí do vašeho celého těla potřebnou duchovní výživu, vyrovnanost a vitalitu. Dopřejte si plné uvolnění, užívejte si, jak jste hýčkáni a uzdravování laskavou energií Země.

Navazujte spojení se svým tělem, tančete, koupejte se, dopřejte si masáž, hýčkejte se. Zvolněte, ztište mysl, dopřejte si pobyt v přírodě.

Zaměřte se dnes na své návyky a přizpůsobte je tomu, co prospívá Zemi. Zbavte se zvyků, které vás udržují v úzkostném nebo v nadměrně intelektuálním stavu mysli, zbavte se přes-přílišné potřeby mít všechno pod kontrolou.

černooká zuzana, rudbeckie

 

 

 

Předávám lidem poznání, jak porozumět tělu i duši. Inspiruji druhé na cestě do hlubin jejich nitra k navázání opětovného spojení s vnitřní sílou a moudrostí, k poznání sebe a k tvoření vlastní reality. Více se můžete dovědět tady >>

Nahlédněte s Tarotem hlouběji do svého nitra, odhalte Vaše nadání, talenty, dary, světlé i stinné stránky, odkryjte svůj potenciál, abyste jej mohli plně používat v každodenním životě.

  • Slovní zaklínadla

    Odhalte 3 nejčastěji používaná Slovní Zaklínadla, která když vynecháte ze svých vět, zlepší se váš život.

  • výklad Tarotu
  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na facebooku