Intuitivní Malování

Tvořivé putování skrze nádherný svět barev a symbolů do hlubin svého nitra. 

Co Vám Intuitivní Malování přinese..

♥ Seznámení s Barvami a jejich působením

Vibrace jednotlivých barev pročišťují a harmonizují naší duši i tělo. Barvy jsou síly..a obklopují nás na každém kroku. Dozvíte se, jak jejich působení používat v praxi ke zkvalitnění života.

♥ Čtení z Vámi vytvořených obrazů

Každý vytvořený obraz, obrázek nebo jen malůvka či čáranice stojí za hlubší nahlédnutí a procítění. Skrze kombinace linií čar a barev k nám přicházejí informace, které lze použít k nalezení odpovědí na otázky a situace běžného života, a pomoci nám s pochopením námi žité reality.

♥ Odhalení Základní Barevné Esence Vaší Duše

Barvy duše navrací člověka do harmonie, aktivují jeho vnitřní potenciál, navrací víru v sebe a ve svůj jedinečný úkol na Zemi. Vylaďují čakerní systém, člověk se rozpomíná na svá nadání, talenty, sílu, odvahu a moudrost.  Barevné kombinace jsou vždy jedinečné, tak jako každý jeden z nás.

♥ Relaxaci, uvolnění, sebepoznávání.

Odpočinek od logického myšlení,  "vyčištění" mysli, urovnání/vyjasnění myšlenek a načerpání ztracené energie.

♥ Radost z tvoření, navázání opětovného spojení se svým vnitřním mistrem, umělcem..

Někdy (většinou) je třeba opustit svou "komfortní zónu", abychom mohli objevit úžasné věci, ..abychom objevili sami sebe, obnovili spojení se svou vnitřní moudrostí ..aby nám znovu bylo hezky, abychom znovu našli ztracenou rovnováhu, harmonii, radost ze života.. 

♥ Posílení sebedůvěry, sebevědomí a sebelásky.

Intuitivní Malování nám napomáhá odhalit a uvolnit uložené zápisy, strachy a emoce, a zároveň v nás otevírá a podporuje to, kým opravdu jsme.

♥ Vlastnoručně namalovaný obraz

Intuitivně vytvoříte vlastní obraz na plátno o velikosti 50cm x 50cm, který si odnesete domů, a který Vám bude energetickou podporou na Vaší cestě k ještě lepšímu životu.Objevte sílu barev a symbolů a sílu uvnitř každé lidské bytosti, sílu zdroje, která skrze lidské tělo tvoří.

.

.