Výklad Obrazů Tarotu na období od 21. 1. do 27. 1. 2019

Zážeh – Světlo Zdroje, Centrální-Kosmické Slunce, Síla Ducha.

Evoluce.

Uzdravování dávných zranění.

Přicházející energie podporují navyšování naší životní síly tím, jak je obnovováno plnější spojení s energií Země. Zároveň podporují navyšování naší duchovní energie, navyšování spojení s energií zdroje-centrálního slunce, nebe.

Podporují uzdravování a zvědomování našich kořenů nejen těch na zemi, ale i těch nebeských, abychom mohli začít uskutečňovat své vize a sny z pozice vnitřní celistvosti (spolupráce mužského-světelného-nebeského principu a ženského-temného-zemského principu, což souvisí i s vědomým sebe sama – uvědomováním a přijímáním svých stinných a světlých stránek osobnosti).

Není vyloučeno, že můžeme prožívat různé mystické stavy, jelikož řídnou „clony“ mezi časoprostory, přes které jsme neviděli. Je zesilován náš jemno-cit, naše jasno-slyšení, jasno-vidění. Proudící vlny světla z centrálního slunce podporují otevírání, rozvíjení, rozkvétání našeho vědomí.

Přicházejí aha momenty, kdy mnohem silněji poznáváme, prožíváme, víme, že vše je součástí jednoho velkého celku. Důraz je kladen na uvědomování si vzájemného prolínání a působení, taktéž i na otevírání srdce, na upřímnost a otevřenost.

 • Využívám svého potenciálu tam, kde vím a cítím, že je ho třeba?
 • Jsem si vědomý/á svého záměru?
 • Držím se v určitých situacích zpátky a mám obavy z otevřenosti, kvůli zraněním z minulosti?
 • Mohl bych mít větší důvěru v božský řád věcí?
 • Cítím, že již mám sílu i odvahu udělat něco, o čem jsem vždy snil?

Krok po krůčku se v průběhu tohoto týdne budeme znovu ladit, vylaďovat do stavu absolutní důvěry v přirozený řád života. Kdy naše potřeba vše kontrolovat ochabne a my se tak budeme moci více radovat a s lehkostí tvořit své vlastní reality už jen v barvách našich snů.

Když si neznáme rady, ptejme se, „Co by udělalo Světlo? Co by udělala Láska?“

Co se týká projevů na úrovni fyzického těla, můžeme pociťovat neobvyklé bolesti nebo i točení hlavy, mohou se objevit „divno“ bolesti na hrudi, oblast srdeční čakry a oblast našeho duchovního srdce. A jelikož jsou uzdravována často hluboko skrytá zranění, může se také ozývat spodní část bříška a spodní část zad, oblast první čakry, oblast našich rodů, oblast našich kořenů.

Ze Živlů tento týden v převaze Oheň,  ..pak Země, Voda, Vzduch.

Podporující Barvy jsou bílá – podporuje uzdravování na všech úrovních, obsahuje všechny barvy spektra, červená pak napomáhá s vyladěním naší kořenové čakry, zlatá nás spojuje s mocnou sílou Zdroje, zelená, modrá, šedá a stříbrná, nám mohou být hladivou podporou při uzdravování starých zranění a konejšivou podporou při otevírání našeho srdce.

Milujme se, důvěřujme v proud života a užívejme a radujme se, a to i z těch věcí, které pokládáme často za obyčejné, aniž bychom si uvědomovali, že jsou vlastně mimořádně neobyčejné. Prožívejme každodenní, „běžný“ život jako zázrak, jako velké duchovní dobrodružství.

Krásné plynutí na vlnách světla,

s láskou,

Maat.

Předávám lidem poznání, jak porozumět tělu i duši. Inspiruji druhé na cestě do hlubin jejich nitra k navázání opětovného spojení s vnitřní sílou a moudrostí, k poznání sebe a k tvoření vlastní reality. Více se můžete dovědět tady >>

Nahlédněte s Tarotem hlouběji do svého nitra, odhalte Vaše nadání, talenty, dary, světlé i stinné stránky, odkryjte svůj potenciál, abyste jej mohli plně používat v každodenním životě.

 • Slovní zaklínadla

  Odhalte 3 nejčastěji používaná Slovní Zaklínadla, která když vynecháte ze svých vět, zlepší se váš život.

 • výklad Tarotu
 • Nejnovější články
 • Kategorie
 • Potkáme se na facebooku