Čtení z obrazů Tarotu

Podstatné je vědět, kdo jsi a kam směřuješ..

Ovládnutí svých vnitřních démonů/stínů, strachů – říkat ne ustrašené mysli.

Zrychlení – duchovní akcelerace, vnitřní proces proměn nabírá na obrátkách, urychlení proměn.

Obnovení spojení s nejhlubší podstatou nás samých.  Duchovní oheň – světlo v našem nitru.

Vědomí si duchovní síly, moci a potenciálu.

Jasnost a přesnost naší vize.

Dech.

Ponaučení a snad i posílení z minulých situací a prožitků, odhodlaní uvědomělé „chyby“ již neopakovat. A tak již žádné výčitky a lítosti, že jsem v minulosti něco udělal nebo naopak neudělal.

Dojdeme-li k uvědomění, že náš postoj, naše jednání a chování nebyly správné, nevyčítejme si to, ani neplačme, jak se říká, nad rozlitým mlékem. Ale poděkujme za zkušenost, vezměme si ponaučení a příště už budeme vědět, že takhle ne, budeme vědět, že zvolíme jinou, správnější cestu.

Poznali jsme a přijali jsme i některá kdysi tmavá a nepoznaná místa v našem nitru, která se uvědoměním rozjasňují. Chápeme, vidíme a přijímáme i náročné situace jako učení se a poznávání sebe, a využíváme jich k proměně.

I přesto, se v nás může probouzet úzkost, že procesy, životní situace, kterými procházíme, nezvládneme, můžeme zažívat strach z neúspěchu, strach že neobstojíme, nebo že o něco přijdeme, něco ztratíme, pokud se rozhodneme vydat se na cestu, na kterou nás volá naše srdce, duše, naše pravé já. Ale, aby byl uvolněn prostor pro nové, abychom to nové mohli získat, musíme se někdy i nedobrovolně něčeho vzdát (ať už jsou to nesprávné vzorce myšlení a navyklé způsoby chování a jednání, nevhodné jídlo či pochybná společnost, atd..), a jedině tak se posunout dál na své cestě.

Naše obavy z neúspěchu se mohou týkat pracovní oblasti – obava ze ztráty finanční jistoty, když budeme chtít změnit zaměstnání, strach že nové plány nevyjdou, strach z neúspěchu finančního. Druhou Oblastí jsou vztahy – strach z toho, že naše vztahy skončí. A třetí oblastí je naše zdraví – strach, že se neuzdravíme. Zároveň může jít i o opačnou stránku věci, že se bojíme být úspěšní, potýkáme se s pochybnostmi, jestli si vůbec dosažení toho co si přejeme, zasloužíme.

Věřme si a mysleme na to, že jsme hodni plnit si své sny, uskutečňovat své vize, ale že chceme-li čehokoli dosáhnout, je třeba postupovat krok za krokem a s jasným záměrem a vidinou výsledku. Neunáhlovat se, vše nejdříve prožít, procítit ve svém nitru. Tam totiž lze najít odpovědi na všechny naše otázky a tak si i uvědomit, jaké kroky je třeba učinit, abychom se postupně dostali, tam kam si přejeme, a v souladu s tím, jak je to v plánu naší duše.

O co se snažím? Jaký chci výsledek? Dělám pro to ty správné kroky? Postupuji krok za krokem? Jaký je můj záměr?

Důraz je kladen na uvědomění si nejen své síly fyzické/vnější, ale i síly vnitřní/duchovní, která je ta prvotní síla, která tvoří. Jsme vedeni k zvědomění síly našeho ducha a toho, že duch utváří hmotu. Že duch je nad hmotou. Nejdříve vše vzniká v nás, vnější realita je jen odrazem toho, co je uvnitř nás. Znáte rčení: „ chceš-li znát svou budoucnost, podívej se na to, na co myslíš a co děláš v tuhle chvíli.“?

Myšlenky a Představivost – vizualizace nám dávají tu moc ovlivňovat realitu. Byťme proto bdělí a častěji se laďme a zaměřujme svou pozornost na výsledek, na vizualizaci toho, čeho chceme dosáhnout, zaměřme se na jasnost a přesnost naší vize, představujme si vše do naprostých detailů a udržujme sami sebe v té nejvyšší možné vibraci.

Pro naší duši a ducha je tento týden oázou, naše fyzické tělo však potřebuje opravdu zaslouženou laskavou péči. Dopřejme si masáže, koupele, hýčkejme svoje tělo a zeptejme se sami sebe: Co mě uvolní? Co uvolní napnuté svaly, co mi pomůže oprostit tělo od stresu? Pro někoho může být vhodný tanec, pro jiného procházka přírodou.

V každém případě ale nezapomínejme dýchat a pít dostatečné množství vody.

Pojďme se spolu vědomě nadechnout právě teď: Udělejte si pohodlí, několikrát se zhluboka nadechněte a vydechněte. Vnímejte kam až se dech ve vašem těle rozlévá..  Uvolněte svoje svaly i vnitřní orgány a vnímejte své fyzické tělo, jak navazuje spojení se Zemí. Dýchejte do celého těla a vnímejte svým tělem vzduch kolem vás, vůně v něm obsažené, dýchejte a kochejte se barvami a tvary, které vás obklopují. Prodýchejte postupně celé tělo, a s každým výdechem ho uvolňujte. A tohle vědomé dýchání na sobě aplikujte i několikrát během dne. (:

 

S ra-dostí

Maat.

 

Karetní výklad, Osobní aktivační obrazy, Galerie

Maluji mluvící obrazy, čtu z obrazů Tarotu.. a pomáhám lidem skrze Barvy a Barevnou terapii nalézt důvěru v sebe, naslouchat a porozumět sobě, svému tělu i duši. Více se můžete dovědět tady >>