Týden pohledem TAROTu

Luna – týden pohledem TAROTu

Tento týden je z pohledu Tarotu převážně o tom Zvědomit si vnitřní nastavení, která nás drží v zacyklennosti, že myslíme, jednáme a reagujeme tak, jak reagujeme.

Energie podporují Uvidění a Pochopení co za tím je, kde to začalo.. Může jít o věci, které jsou zastrčené už hodně hluboko v našem podvědomí a mohou a pravděpodobně budou v tomto týdnu vyplouvat na povrch, aby byly uviděny, pochopeny, zpracovány a propuštěny.

Čas, který si dopřejeme sami se sebou, je pro nás velkým přínosem.


..Brány do další etapy jsou otevřené..

Tento týden nebude příliš odpočinkový, nýbrž výrazně očistný a v energiích propouštění.  

„Věci“, které jsou zastrčené už hodně hluboko v našem podvědomí, mohou a pravděpodobně budou v tomto týdnu vyplouvat na povrch, aby byly propuštěny. Jde především o uvědomění vnitřních nastavení, která nás drží v zacyklenosti, že myslíme, jednáme a reagujeme tak, jak reagujeme. Energie podporují Uvidění a Pochopení co za tím je, kde to začalo.. Jsme konfrontováni minulostí. Jsme  vraceni do vzpomínek a minulých prožitků, které jistým způsobem ovlivnily naše vnímání, naše postoje a přispěly k vytvoření zkreslených přesvědčení o sobě samých, o druhých, o světě.., i o životě..

Energie Luny vytahuje minulé, většinou bolestivé situace, právě proto, abychom na ně nahlédli nyní již z jiného pohledu, z jiné úrovně vědomí a propustili je.

Luna symbolizuje odraz ze dna, díky odkrytí a propuštění, – změně nastavených způsobů, postojů a principů,

podle kterých jsme doposud žili, které nám někdy i dobře posloužili, ale již je nést nemusíme ani nemáme,

jelikož s naší pravou podstatou nesouzní a bránily by nám v naší přirozenosti a ryzí autenticitě.

…Pociťovat můžeme silnou únavu, čemuž se vůbec nemůžeme divit. Procházíme výrazným procesem hlubšího poznávání sebe a procesem pouštění, opouštění, pročištění toho, co nejsme a to se projevuje i fyzicky.

Docházet bude ke zpomalením v různých záležitostech, a věci se budou jevit v jiném světle, než jak jsme je viděli, než jsme si mysleli.  Můžeme se cítit nejistí, zmatení, tápající, nerozhodní, s pocity nedostatku opory a podpory. Potrápit nás mohou nepříjemné myšlenky plné pochybností a strachu o budoucnost, i nepříjemné emoční projevy, což se bude projevovat jak ve vztazích, tak v záležitostech pracovních.

Nepropadejme pesimismu, i když pro nás ještě není cesta viditelná. Luna je jasným ukazatelem, že se nacházíme těsně před vstoupením do nové životní fáze, do nové etapy vývoje. ( souvislost též s Letním Slunovratem, který bude

ve čtvrtek, sama jsem zvědavá, jaké karty nám Slunovrat ukáže.., jelikož slunovratová esence energií, je intenzivně nacititelná a navnímatelná již dnes a to je pondělí ).

Karta Luny nám připomíná, abychom důvěřovali hlavně sobě, svému moudrému vnitřnímu hlasu, intuici,

vyšší inspiraci/božství/ proudu života.. Vhodné je ztišit se, jít do vědomého spojení se svým nitrem, srdcem, duchem/duší, naše nitro, božská jiskra/světlo v našich srdcích je tou nejlepší navigací..,  

a čas, který si dopřejeme sami se sebou, je pro nás velkým přínosem..

Tagy:
Maluji mluvící obrazy, čtu z obrazů Tarotu.. a pomáhám lidem skrze Barvy a Barevnou terapii nalézt důvěru v sebe, naslouchat a porozumět sobě, svému tělu i duši. Více se můžete dovědět tady >>