Letní Slunovrat – alchymistická svatba

Letní Slunovrat – už dnes 

energie země se začala již před 10 dny zvedat o mnoho intenzivněji mohli jsme se cítit těžší, jakoby naše fyzická těla ztěžkla, těžké nohy apod.., a už tím byla započata příprava, chystání se na novou fázi.

Letní Slunovrat je významný den, den proměn den přeměn, Den přechodu. Ano den přechodu, tak bych to řekla. vlastně jdeme z jednoho období do dalšího nového, jiného, které nastane po slunovratu 21. 6. 2020.

vnímám Zemskou energii, jak se její síla zvedá, jde nahoru.. cítím skrze tělo, jak přes chodidla, přes nohy prostupuje do spodních čaker a svým zvláštním povalujícím se pohybem jde zemská energie výš, .. můžeme vnímat, jak v našem těle pracuje,,, naplnila bříško a stoupá do oblasti solar plexus – energetického centra a jde výš.. do našeho srdce a kde se spojuje s naším srdcem, tep, rytmus srdce země je stejný jako rytmus našeho srdce , ladíme se do stejného rytmu s planetou Zemí.. Ladíme se na srdce Země, abychom byli schopni ustát přijmout velmi silnou frekvenci a dokázat se v ní již udržet.

co se bude dít nebo čeho se tento Slunovrat týká, o jaké jde témata.. – Slunovratové energie přinesou do vědomí téma alchymistické svatby, což je propojení mužského a ženského principu do harmonie do souladu do spolupráce podpory a výživy a tohle spojení umožní tvořit,opravdu tvořit svoje životy vědomě.. kam dáváme pozornost..

.. je to proces propojení protikladů odlišných, naprosto odlišných principu a tím spojením je aktivována tvořivá síla, kterou máme každý v sobě, každý z nás v sobě…,

toto se v tento slunovratovém čas děje a my tyto informace dostáváme do vědomí a nastává čas, kdy je třeba aby plně jsme si uvědomovali tvorbu reality. Jak tvoříme smýšlíme, co vysíláme co vyzařujeme, to přitahujeme, že je to neuvěřitelná moc v našich rukách.

Potřebujeme mít čisté záměry ve spojení Přes srdce s planetou zemí, aby nás vedla a ve spojení s tím nejvyšším universem nejvyšším zdrojem aby naše záměry projasňoval.

Energie která je Zemská nyní stoupající, tak ve chvíli, kdy prostoupí dráhu před naší páteří, prostoupí až nahoru temenem hlavy, vytryskne do všehomíra, kde se propojí nejprve s energií Slunce, což je právě mužská síla mužský princip božský zdroj mužský, propojí se prolne se s expandující energií Slunce. Jde o mocnou uzdravující sílu aktivační sílu děkujeme Slunci..

Dále jsme vedeni k Luně. energie Luny náleží ženskému principu, který bude v tento den ještě posílen zatměním Luny, která je v NOVu, a zatmění Luny je vlastně umocnění ženského principu. ženské síly, která je pečující, milující, srdce otevírající, laskavá jemná a přesto silná.

energie Luny se také spojuje, prolíná s energiemi Země a Slunce a zemská síla zpět po páteři drahou před naší páteří přenáší, snáší tyto energie zpátky dolů, skrze naše tělo, dolů do nitra planety, kde jsou tyto informace Ukotvovány do srdce Země , a dále šířeny do kolektivního vědomí.

.. jak námi energie prostupují, harmonizují a narovnávají všechny nerovnováhy v našem těle, hladí a vyživují.

spojme se srdcem planety přes naše srdce poděkujme za znovu propojení a za uzdravování, které započala, ..poděkujme za její lásku, přijměme její vroucí objeti, které je jen a jen láska, ryzí láska.

hluboce se nadechněme do svého srdce a ve svém srdci uchovejme tyto mocné energie, které jsou propojením energii Země, Luny, Slunce a nejvyššího zdroje. Nyní je můžeme vnímat ve svém srdci.., poděkujme..

a hluboce se nadechněme zespoda a výdech do celého svého těla, jsme, plně ve svém těle, tady a Teď. Děkujeme.

Maat

Tagy:
Maluji mluvící obrazy, čtu z obrazů Tarotu.. a pomáhám lidem skrze Barvy a Barevnou terapii nalézt důvěru v sebe, naslouchat a porozumět sobě, svému tělu i duši. Více se můžete dovědět tady >>