Srpnové Úplňky pohledem TAROtu

V srpnu nastávají hned dva úplňky s velice intenzivním působením.

Energie prvního srpnového úplňku je uzdravující, podporuje obnovu vitality, ale i výrazné zvědomění osobní síly, abychom následně mohli ukončit určité návyky jednání a opustit, propustit vše co je pro nás v našich životech bolavé a zatěžující. Je vhodné udělat si čas a prostor na bytí sami se sebou a podívat se zblízka na svoje emoce, myšlenky i činy, které ať chceme nebo ne, určují, tvoří naši současnost i budoucnost.

Oba srpnové úplňky nás budou směrovat k opouštění všeho, co nejsme, k propouštění toho, co s námi není v souladu a též k oproštění se od stereotypů, připoutanosti, lpění a trvání na tom, že věci musí být tak a ne jinak.

Přináší možnost vidět a prožívat okolnosti z objektivnějšího úhlu a pochopit, že i když třeba nedosáhneme toho, co chceme, jistě se nám dostane toho, co skutečně potřebujeme. Jejich působení bude silně očišťující a uvolňující. Otevírat se budou příležitosti posouvat své hranice, zkoušet nové, poznávat nové věci, místa i lidi.

V záležitostech vztahů nabízí úplňkové energie narovnání, urovnání a vyřešení konfliktů. Přináší více porozumění a pochopení, vstřícnosti a neodsuzování s uvědoměním, že není vždy jen černá nebo bílá.

Tagy:
Maluji mluvící obrazy, čtu z obrazů Tarotu.. a pomáhám lidem skrze Barvy a Barevnou terapii nalézt důvěru v sebe, naslouchat a porozumět sobě, svému tělu i duši. Více se můžete dovědět tady >>