21. 12. 2021 – Zimní Slunovrat

🌟✨☀️ Zimní Slunovrat 21.12.2020, první zimní den a ..nejdelší, nejhlubší, nejtemnější noc🌙 roku..❄️

Příroda se ponořila do zimního odpočinku, aby načerpala sílu na jaro.., ..nastává doba hlubokého ticha a zklidnění, kdy se připravujeme a v tichu vytváříme novou budoucnost..

Měli bychom si v této době umožnit zastavit se, ponořit se do hlubiny svého nitra a v tichu svého nitra nalézt pokoj, mír a světlo, svou vnitřní navigaci..

.. věnovat se svojí duši, spojit se s láskou, svou pravou podstatou, svým světlem a rekapitulovat, bilancovat, navnímávat a najít odvahu rozloučit se se vším přežitým.., pustit všechno nefunkční a zastaralé.., uvolnit prostor novému, co přichází.

S nejtemnější nocí přichází světlo..🌟✨☀️ zážeh, který otevírá další etapu tvoření.. přináší vize, poselství, vzkazy a navigaci pro naší další cestu.. je oprašována zapomenutá moudrost,..

Tak jako se Země zrozuje do nové Země, i v nás se zrozuje to nové.. a je to na každém jednom z nás, ..je to na nás všech.. pro jakou vizi se rozhodneme, .. Dovolme si žít v barvách snů svého srdce.., můžeme všechno, o čem jsme kdy snili..

V náruči Země jsme neseni do nové epochy.. ✨

Krásný Slunovrat, krásné Vánoce..🎄S láskou ❤ Maat

obraz: „Květ života“ – olej na plátně 80cm x 80cm (rozložitelný na 4 díly 40cm x 40 cm – originál volný k prodeji

Maluji mluvící obrazy, čtu z obrazů Tarotu.. a pomáhám lidem skrze Barvy a Barevnou terapii nalézt důvěru v sebe, naslouchat a porozumět sobě, svému tělu i duši. Více se můžete dovědět tady >>