..Děje se.. A číst z obrazů Tarotu můžete i Vy sami, odkudkoliv, kdykoliv, nyní on-line

Děje se mnoho nezvyklých věcí v současné době. Mnoho věcí, které jsme ještě nedávno považovali za naprosto samozřejmé a normální, nyní nejsou běžné a samozřejmé. Globální situace mění vše a především mění naše vědomí.

Za sebe vnímám, že jsme vedeni ke zpomalení, zastavení, ztišení, právě proto, abychom se navrátili zpět k sobě, nahlédli na sebe a na svůj život, a uvědomili si a uviděli, kde jsme se odklonili od přirozenosti, od naší podstaty, od skutečného života, spolupráce a spolupráce se Zemí a začali přeskládávat své nedobře nastavené životní hodnoty.

Máme teď každý mnoho otázek.., aby ne, je jisté, že se vše mění.. I přemýšlela jsem, čím, jak Vám mohu více pomoci, jak Vám dát možnost v této době, abyste našli odpovědi rychleji, aby pro vás byly rychleji dostupné.

Dovedlo mne to k vytvoření jednoduchého výkladu karet – z obrazů Velké Arkány pro Vás on-line. Jde o tarotovou on-line rychlou radu, která je vám dostupná kdekoli a kdykoli a zeptat se můžete na cokoliv (: je to individuální výklad pro Vás, který si můžete dělat každý den nebo vždy, když cítíte, že je to třeba. Můžete položit jakoukoli otázku nebo i bez otázky. Pokud otázku nepoložíte, karta odkryje téma, kterým je vhodné se zabývat.

Pro Váš on-line výklad zdarma klikněte ZDE >>

Testovala jsem na sobě po dobu vytváření a pro včerejší den jsem si vytáhla kartu Věž. Tedy musím se přiznat, že jsem se zprvu trochu zalekla, protože Věž věští nečekanou změnu, rozpad, který ale vede k lepšímu.. tak se ti odevzdávám a pouštím se a padám a nevím co se bude dít, ale přestávám se bát..

Ano, celý den byl opravdu v duchu poselství Věže. Plány které jsem měla na včerejší den, jsem musela přesunout na zatím neznámo kdy. Má očekávání ohledně domluvené opravy vody, se také nevyplnila, a večer když jsem nesla vysypat odpadky, roztrhl se mi s nimi pytel cestou na schodech a polovina z něj se vysypala ven. Ale i v téhle situaci jsem to rozdýchala a nepropadla emočnímu výlevu „nasranosti“. Pomohlo mi, že se mi okamžitě vybavila Věž s její radou. (:

Je doba, kdy jsme vedeni k sobě a k individuální práci na sobě, se sebou. Proto věřím, že i tato forma výkladu karet pro Vás v současnosti i do budoucna může být přínosem.

Pro Váš on-line výklad zdarma klikněte ZDE >>

S láskou a Ra-dostí

Vaše Maat.

Maluji mluvící obrazy, čtu z obrazů Tarotu.. a pomáhám lidem skrze Barvy a Barevnou terapii nalézt důvěru v sebe, naslouchat a porozumět sobě, svému tělu i duši. Více se můžete dovědět tady >>