Jarní Rovnodennost

.. teplo a světlo přichází, příroda je plná síly a probouzí se do jarní krásy ..

.. Harmonické vyvážení Světla a Temnoty ..

.. Radost – Lehkost – Nové začátky ..

 

Energie Jarní rovnodennosti a jara jsou dynamické, život nesoucí, propojují nás a slaďují se Zemí i Vesmírem a připomínají nám, že jsme jejich součástí a že se s námi a s naším spolutvořením počítá..

Jarní Rovnodenností započíná velmi tvořivé období světelné části roku.

Období Jarní Rovnodennosti je vhodné k zasetí semínek, ať už jsou to semínka rostlin nebo „semínka“ našich plánů, projektů, vizí, nových vztahů..

Vydechněme nejprve vše, co nás tíží, abychom vytvořili prostor pro to nové, co nám Jarní Rovnodennost a světelná část roku přináší.

Vnímejme svěží, čerstvou energii Jara, spolu s osvěžující sílou živé zelené a žluté barvy, které podpoří nové začátky, probouzí radost a chuť tvořivost a podporují jasný, čistý záměr a vize.

Jaro je o znovuzrození, síla Slunce roste a přináší nám navýšení životní síly a chuť žít.

v praxi:

1/ ukliďtte v nitru i venku – co nepotřebujete, co vám již neslouží, odevzdejte. Odlehčete sobě i příbytku. Ujasněte si, co byste chtěli a proč, a co byste opravdu potřebovali a proč.

2/ jděte do přírody – plně vědomě, vnímejte každý svůj krok když se dotknete nohou Země, vnímejte svůj dech, svoje srdce, propojujte se přes svoje chodidla s již stoupající energíí Země a ve svém srdci ji nechte propojit s energií Vesmíru.

 

S láskou

Maat

Předávám lidem poznání, jak porozumět tělu i duši. Inspiruji druhé na cestě do hlubin jejich nitra k navázání opětovného spojení s vnitřní sílou a moudrostí, k poznání sebe a k tvoření vlastní reality. Více se můžete dovědět tady >>

Nahlédněte s Tarotem hlouběji do svého nitra, odhalte Vaše nadání, talenty, dary, světlé i stinné stránky, odkryjte svůj potenciál, abyste jej mohli plně používat v každodenním životě.

  • Slovní zaklínadla

    Odhalte 3 nejčastěji používaná Slovní Zaklínadla, která když vynecháte ze svých vět, zlepší se váš život.

  • výklad Tarotu
  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na facebooku