Jarní Rovnodennost

.. světlo přichází, příroda je plná síly a probouzí se do jarní krásy ..

.. Harmonické vyvážení Světla a Temnoty ..

.. Radost – Lehkost – Nové začátky ..

Energie Jarní rovnodennosti a jara jsou dynamické, život nesoucí, propojují nás a slaďují se Zemí i Vesmírem a připomínají nám, že jsme jejich součástí a že se s námi a s naším spolutvořením počítá..

Jarní Rovnodenností započíná velmi tvořivé období světelné části roku.

Období Jarní Rovnodennosti je vhodné k zasetí semínek, ať už jsou to semínka rostlin nebo „semínka“ našich plánů, projektů, vizí, nových vztahů..

Vydechněme nejprve vše, co nás tíží, abychom vytvořili prostor pro to nové, co nám Jarní Rovnodennost a světelná část roku přináší.

Vnímejme svěží, čerstvou energii Jara, spolu s osvěžující sílou živé zelené a žluté barvy, které podpoří nové začátky, nové spolupráce, probouzí radost a chuť tvořit, podporují jasný, čistý záměr a vize.

Jaro je o znovuzrození, síla Slunce roste a přináší nám navýšení životní síly a chuť žít.

v praxi:

1/ ukliďte v nitru i venku – co nepotřebujete, co vám již neslouží, co s vámi nesouzní, odevzdejte. Odlehčete sobě i příbytku. Ujasněte si, co byste chtěli a proč, a co byste opravdu potřebovali a proč.

2/ jděte do přírody – plně vědomě, vnímejte každý svůj krok, když se dotknete nohou Země, vnímejte svůj dech, svoje srdce, propojujte se přes svoje chodidla s již stoupající energií Země a ve svém srdci ji nechte propojit s energií Vesmíru.

S láskou

Maat

Maluji mluvící obrazy, čtu z obrazů Tarotu.. a pomáhám lidem skrze Barvy a Barevnou terapii nalézt důvěru v sebe, naslouchat a porozumět sobě, svému tělu i duši. Více se můžete dovědět tady >>